ZEYTİN DALI HAREKATINDA YARALANAN GAZİMİZ EVİNDE ZİYARET EDİLDİ
        Sayın Kaymakamımız Emin Sait KARAHALİLOĞLU beraberindeki heyetle birlikte Şubat ayı içerisinde Afrinde gerçekleşen Zeytin Dalı harekatında roket patlaması sonucu yaralanan Ferhat ÇELİK’i evinde ziyaret etti. Ziyarete İlçe Kaymakamımızın yanı sıra, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı ve 75. Yıl Mahalle Muhtarı katıldı.
        Sayın Kaymakamımız “Şehitlik ve gazilik bizler için yüce bir makamdır. Devletimiz her zaman şehit ailelerimiz ve gazilerimizin yanında olmuştur. Ülkemizin bağımsızlığını ve bütünlüğünü korumak amacıyla üstün fedakarlık gösteren şehit ve gazilerimizin aziz hatıralarına ve onların bizlere emanet ettiği kıymetli ailelerine devlet ve millet olarak büyük değer veriyoruz. Vatanımız uğruna canlarını hiçe sayan bu insanlarımız, en değerli varlıklarımızdır. Şehit ve gazilerimizin ailelerini ziyaret etmek, dertlerini ve sorunlarını dinlemek bizlerin başta gelen görevlerindendir. Bu vesile ile şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyor, gazilerimize de sağlık ve sıhhat dolu bir yaşam diliyorum.” dedi.
        Gazimiz Ferhat ÇELİK ise, başta İlçe Kaymakamımız Emin Sait KARAHALİLOĞLU olmak üzere beraberinde gelen heyete ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.