ŞUBAT AYI MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ


            Kaymakamımız Sayın Emin Sait KARAHALİLOĞLU başkanlığında 28.02.2018 tarihinde Mezitli İlçesi Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda Muhtarlar toplantısı yapıldı.
           Toplantı Sayın Kaymakamımızın Başkanlığında; İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Daire Amirler, İlçe Mahalle Muhtarları, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Meski Genel Müdürlüğü, Mezitli Belediye Başkanlığı ve Toroslar Enerjisa yetkilileri katılımıyla gerçekleştirildi.  

        Sayın Kaymakamımızın açılış konuşmalarında “bu toplantılar sayesinde ilçemizde yaşanan ve yaşanması olası sorunlar ile ilgili direk muhataplarıyla istişare ederek sorunun kaynağına inmeyi hedeflediklerini belirtti” Hemen ardından muhtarlarımızın talep ve şikayetleri soru cevap şeklinde muhataplarına iletildi.
        Sayın Kaymakamımız, Toplantıda muhtarlar tarafından dile getirilen tüm taleplerin bizzat takipçisi olacağını söyledi. Ayrıca ilgili kurum amirleri tarafından istişare edilen konuların titizlikle takibinin yapılması ve söz konusu taleplerin mümkün olan en kısa sürede giderilmesi talimatını vererek katılımcılara teşekkür edip toplantıyı sonlandırdı.