SAYIN KAYMAKAMIMIZ EMİN SAİT KARAHALİLOĞLU İLÇEMİZ KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ

         Sayın Kaymakamımız köy gezileri kapsamında 19.07.2017 tarihinde Tepeköy, Kocayer Ve Zeybekler Köylerini Ziyaret etti.
          İlçe Kaymakamımızın yanı sıra ziyaretlere İl Tarım Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Yazı İşleri Müdürü, İlçe Tarım Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakıf Müdür Vekili Ve İlçe Müftümüz katıldı.
           Kaymakam KARAHALİLİOĞLUN’UN Tepeköy den başladığı ziyaret Kocayer ve Zeybekler köyleriyle devam etti. Köy Muhtarlarımızın da eşlik ettiği ziyaretler kapsamında vatandaşlarla bire bir konuşma fırsatı bulan Kaymakamımız sorunlarını bizzat yerinde dinleme ve görme fırsatı buldu. Tepe köyde faaliyet gösteren mantar üretim tesisini de yerinde inceleme imkanı bulan kaymakamımız üreticilere bol kazançlı ürünler temennisinde bulundu. Vatandaşlarımızda sorunlarını birinci ağızdan yetkililere ulaştırdıkları için ziyaretlerden memnuniyet duyduklarını belirttiler.
           Sayın kaymakamımız ziyaretlerinin ilk olmadığı gibi sonda olmayacağını her zaman vatandaşlarımız ile iç içe ve istişare halinde olacaklarını, mesai mefhumu gözetmeksizin kapılarının vatandaşlarımıza her zaman açık olduğunu belirtti.