Sayın Kaymakamımız Emin Sait KARAHALİLOĞLU
Engelliler Haftası kutlama etkinliğine katıldı.

        Sayın Kaymakamımız her yıl 10-16 Mayıs tarihlerinde kutlanan engelliler haftası kapsamında Mezitli Kuyuluk Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri tarafından hazırlanan etkinliğe katıldı.
        Programa Sayın Kaymakamımızın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Müftü Vekili, İlçe Halk Eğitim Müdürü, Fındık pınarı ve Çamlıca Mahalle Muhtarları,  öğrenciler, veliler ve vatandaşlar katıldı.
        Program da öğrencilerin hazırladığı etkinlikleri dikkatle izleyen Sayın Kaymakamımız öğrenci ve velilerin hazırladığı elişi sergisini ve kermesi de ziyaret etti. Öğrenciler ve veliler ile bir müddet sohbet ettikten sonra öğrencileri kırmayarak toplu fotoğraf çektiren Kaymakam KARAHALİLOĞLU programa ilgilerini ve emeklerini esirgemeyerek öğrencilerimizin engellerini bir nebze olsun unutmalarına vesile olan programda emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.
        Sayın Kaymakamımız yüreği ve gönlü tertemiz olan engelli vatandaşlarımızın ve öğrencilerimizin sadece sevgiye ve ilgiye ihtiyaçları olduğunu, onları eksik yönleriyle değil başarılı oldukları yönleriyle görmemiz gerektiğini, bu şekilde özel durumu olan vatandaşlarımızı toplumdan soyutlamak yerine onların topluma kazandırılması gerektiğini bu bağlamda herkesin bu sorumluluk bilinciyle hareket etmesinin önemini vurguladı.