Sayın Kaymakamımız Emin Sait KARAHALİLOĞLU başkanlığında Gazi aileleri ziyaret edildi.
        Ziyaretler sırasında İlçe Kaymakamımıza; İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Kamuran ZENGİN eşlik etti.
       Sayın Kaymakamımız, 19 Eylül Gaziler günü vesilesi ile beraberindeki heyetle birlikte Gazi Ali UYKULU, Gazi İsmail DOĞAN ve Gazi Hasan ÇINAROĞLU’nu evlerinde ziyaret etti.
      Kaymakam KARAHALİLOĞLU Vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü ile milli birlik ve beraberliğimizin bekası için canı ve kanı pahasına göğsünü siper etmiş ve gazilik mertebesine ulaşarak bu nişanı bir ömür boyu taşıyan gazilerimizin değerinin anlaşılması ve hak ettikleri şekilde saygı ve minnetle anılması açısından 19 Eylül Gaziler Günü ayrı bir önem taşıdığını belirterek, bu duygu ve düşünce ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, gazilerimize ise sağlıklı ve uzun ömürler diledi.     
  Gazilerimiz ve aileleri de Devletimizin her daim yanlarında olduğunu her türlü sorunları ile ilgilenildiğini belirterek, başta ilçe Kaymakamımız Emin Sait KARAHALİLOĞLU olmak üzere beraberinde gelen heyete teşekkürlerini ve memnuniyetlerini bildirdiler.