Sayın Kaymakamımız Emin Sait KARAHALİLOĞLU bu yıl “ HZ. PEYGAMBER VE GÜVEN TOPLUMU” teması çerçevesinde kutlanacak olan Kutlu Doğum Haftası etkinliklerine katıldı.
         Sayın kaymakamımız Emin Sait KARAHALİOĞLU Kutlu Doğum Haftası kapsamında ilçe müftümüz Süleyman ŞAHİN ve Şube Müdürlerini makamında kabul etti. Kabulde Sayın Kaymakamımıza İlçe Müftümüz gül takdiminin ardından hafta boyunca ilçemizde yapılacak etkinlikler hakkında bilgi verdi.
          Kaymakam KARAHALİLOĞLU Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle ilçemiz Anayurt, 75.yıl, Tece, Akarca ve Bozön Mahallelerinde düzenlenen kutlama etkinliklerine de katıldı. Kutlamalarının hazırlanmasında emeği geçen mahalle muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür etti.
         Kaymakamımız Sayın Emin Sait KARAHALİLOĞLU ilçemizde büyük bir heyacanla ve katılımla kutlanan kutlu doğum haftasının; peygamber efendimizi doğru anlamak ve anlatmak, toplumumuz da huzur ve güven ortamını sağlamak en önemlisi de hoşgörü anlayışının tüm insaliğa aktarılmasında önemli bir yerinin olduğun vurguladı.