SAYIN KAYMAKAMIMIZ EMİN SAİT KARAHALİLOĞLU, 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2.DÖNEMİN İLK GÜNÜNDE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ.


     2017-2018 Eğitim Öğretim yılı 2. dönemin başlaması münasebetiyle Mezitli Kaymakamımız Sayın Emin Sait KARAHALİLOĞLU, 15 Temmuz Şehitleri Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri ile bir araya geldi.
        Sayın KARAHALİLOĞLU yaptığı konuşmada “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, eğitim yoluyla kendisi ve çevresi ile barışık büyümeleri ve güvenli eğitim alabilmeleri için, okul içi ve dışında kesintisiz okul güvenliğine önem vermekteyiz. Öğrencilerin daha güvenli daha sağlıklı bir ortamda eğitim alabilmelerini son derece önemsiyoruz.” dedi. Sayın KARAHALİLOĞLU ayrıca okul servis araçları, asayiş ve okul güvenliği konularında bilgilendirme ve değerlendirmelerde bulundu.
        Sayın Kaymakamımız konuşmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dursun Kılıç ile birlikte sınıfları gezdi. Öğrenciler ile sohbet etti. Akabinde okul idarecileri ve öğretmenler ile bir araya gelerek değerlendirme ve tavsiyelerde bulundu.
        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dursun KILIÇ Eğitim Öğretim yılının 2.dönemin ilk gününde Sayın Kaymakamımızın okulumuzu ziyaret etmesinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.