AĞUSTOS AYI MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

            Sayın Kaymakamımız Emin Sait KARAHALİLOĞLU başkanlığında 23.08.2017 tarihinde Pakize Kokulu Anadolu Lisesi toplantı salonunda Muhtarlar toplantısı yapıldı.
           Toplantıda Sayın Kaymakamımızın yanı sıra İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı, Daire Amirleri, Meski ve Mezitli Belediyesi Yetkilileri Hazır Bulundu.
           Sayın Kaymakamımızın açılış konuşmalarının hemen ardından Temmuz ayı Muhtarlar toplantısında gündeme gelen konular ve yapılan çalışmalar istişare edildi. Muhtarlar çalışmaları bizzat takip ettiklerini gereken önemin gösterildiğini çalışmalardan memnun olduklarını belirttiler.
         Toplantıda köylerimizdeki içme suyu sıkıntılarını dile getiren Muhtarlarımız Meski yetkililerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Ayrıca Mezitli Belediyesi yetkilisi bayram boyunca vatandaşların yararlanacağı hizmetler hakkında muhtarlarımızı bilgilendirdi.
             Kaymakam KARAHALİLOĞLU vatandaşların sıkıntılarını çözmek için var güçleri ile çalıştıklarını bu toplantılarla vatandaşların sorunlarının kaynağına inmek suretiyle çözüm yolu bulmak için çalıştıklarını belirtti. Ayrıca yaklaşan Kurban Bayramı vesilesi ile Muhtarlar nezdinde tüm vatandaşların bayramını kutladı.