75. YIL MAHALLESİNDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELİNDİ
        25.10.2017 tarihinde 75. Yıl Mahallesinde Muhtarlık binası toplantı salonunda Halk toplantıları kapsamında, Sayın Kaymakamımız Emin Sait KARAHALİLOĞLU mahalle sakinleri ile bir araya geldi.
        Toplantıya Sayın Kaymakamımızın yanı sıra İlçe Emniyet Müdürü İsmail PETEK, Yazı İşleri Müdürü Akın KARAASLAN, 75. YIL Mahalle Muhtarı Yakup AYTEKİN, Mahalledeki Site Yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.
        Açılış konuşmasında İlçe Kaymakamımız istişarenin önemini vurgulayarak, Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği ile ilgili, Emniyet mensupların görevlerini layığı ile yapmalarını, vatandaşlarınise bu ve benzeri konularda toplum bilinci içerisinde temkinli ve duyarlı olmaları vurgusunu yaptı.
        Toplantıda mahalle sakinleri sorunlarla ilgili sıkıntılarını direk muhataplarına iletme fırsatı buldu. Genel anlamda güvenlikle ilgili konuşulan toplantıda İlçe Emniyet müdürümüz gerekli bilgilendirmeleri yaptı. Ayrıca Belediye hizmetleri kapsamında, çevre düzenlemesi vesokak aydınlatması ile ilgili konulara değinildi.
        Dilek ve temenniler bölümünden sonra Kaymakam Emin Sait KARAHALİLOĞLU toplantıyı sonlandırdı.